НОВИНИ

Стало відомо, чи буде дефіцит продуктів харчування в Україні

13.07.2022 08:06
Стало відомо, чи буде дефіцит продуктів харчування в Україні

За останній місяць на продовольчому ринку критично нічого не змінилося. Україна в змозі забезпечити внутрішню потребу практично у всіх продуктах харчування. Про це в коментарі РБК-Україна сказала Світлана Литвин, аналітик Українського клубу аграрного бізнесу (УКАБ), пише agronews.ua.

Читай нас також у Viber та Telegram.

Як зазначила експерт, серед бакалійної групи спостерігається певна обмеженість пропозиції гречки, однак ця проблема буде вирішена по мірі надходження врожаю нового року.

Також цього року з запізненням практично на місяць почали надходити молоді овочі врожаю цього року (морква, буряки, кабачки тощо). В попередні роки вони надходили раніше з південних областей нашої країни, які зараз частково тимчасово окуповані, нагадала Литвин.

“Цього року пропозиція обмежена, і по мірі дозрівання та надходження овочів з інших областей ціна буде поступово знижуватися”, – зазначила аналітик УКАБ.

Читайте також: Озимий ріпак: що обрати сорт чи гібрид.

Перегляди: 11


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: