НОВИНИ

Стало відомо, чому в Україні подорожчали імпортні помідори

28.11.2020 18:57
459

Протягом двох останніх тижнів томат виробництва Туреччини на ринках України підвищується в ціні. Про це повідомляють аналітики проекту EastFruit, пише agronews.ua.

Причиною підвищення вартості цієї продукції стало сезонне зниження пропозиції місцевого томата в тепличних комбінатах, оскільки більшість виробників вже заявили про завершення поточного обороту даної культури.

Ситуація, що склалася дозволяє українським трейдерам і далі підвищувати ціну на турецький томат. Так, на сьогоднішній день імпортні томати надходять у продаж за ціною 33-35 грн / кг ($ 1,16-1,23 / кг), що в середньому на 17% дорожче, ніж наприкінці минулого робочого тижня.

Стабільний попит оптових компаній і роздрібних мереж, а також практично повна відсутність місцевого томата, дозволяють трейдерам вже другий тиждень поспіль піднімати ціни на імпортну продукцію. За словами ключових гравців ринку, кількість пропозицій томату з Туреччини буде поступово збільшуватися, і вже з початку грудня, саме ця продукція буде становити основний обсяг томатів на ринку України.

Відзначимо, що на даний момент ціна на турецький томат в Україні вже в середньому на 16% вище, ніж в кінці листопада 2019 року. При цьому, оператори ринку не виключають подальшого зростання цін в сегменті імпортного томата.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: