НОВИНИ

Стало відомо, чому українські заробітчани відмовляються їхати до Польщі

06.09.2021 09:35
96d0335a730ba2d00c9c8695b5915ba8

Українські заробітчани відмовляються працювати в Польщі на зборі яблук і вибирають легшу роботу. Про це повідомляє, пише agronews.ua.

Фермери скаржаться на своє становище через ситуацію, що склалася. Їм нічого не залишається, окрім як дешево експортувати яблука за кордон, адже так вони можуть хоч якось заробити, – пише InPoland.net.

Польські фермери не можуть експортувати фрукти на схід через ембарго в РФ і конфлікт із Білоруссю. Тому у поляків залишається лише один варіант – експорт фруктів у Єгипет.

Попри небажання працювати саме на яблучних фермах, українці як і раніше активно їдуть на заробітки до Польщі. Вже 277 тисяч наших громадян отримали дозвіл на тривале перебування в цій країні.

Українці склали 55% іноземців, яким дали можливість жити і працювати в Польщі три роки. Далі в рейтингу розташувалися білоруси і німці.

В основному заробітчани обирають для життя польські регіони з великими міськими центрами, де є більше можливостей для навчання та роботи.

Нагадаємо, що В Україні виробництво сільськогосподарської продукції подорожчало майже на 35%.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: