НОВИНИ

Стало відомо, чому на Рівненщині затримується збір картоплі

23.09.2021 19:02
419932_1

На Рівненщині через затяжні дощі та холодну погоду на початку вересня значна частина фермерів не встигла зібрати урожай картоплі. Про це розповів голова асоціації фермерів Рівненщини Андрій Кузьмич. Про це повідомляє rivne.media, пише agronews.ua.

«У зв’язку із тим, що сезон дощів та осіння погода цього року розпочались раніше, ніж очікувалось, значна частина урожаю картоплі ще не викопана. Люди, які мають приватні городи, вже, здебільшого, зібрали картоплю. Однак, фермери, які професійно займаються вирощуванням культури, ще не поспішають викопувати урожай. Можна сказати, що зараз на Рівненщині добра половина врожаю ще не викопана», — зауважив голова асоціації.

Попри таку ситуацію, фермери області очікують зібрати значно кращий врожай картоплі, ніж торік.

«Цей рік набагато кращий по урожайності, ніж минулий. На це вплинули декілька факторів. Зокрема, сприятливі погодні умови у період формування самої картоплини — були дощі, які чергувалися із сонячною погодою. Бульба добре зав’язалася на коренеплоді. А вже сама її величина залежала від поля та як вдобрили його», —  розповів Андрій Кузьмич.

Нагадаємо, що В Україні очікується чергове подорожчання хліба.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: