НОВИНИ

Стало відомо, через які продукти можна втратити зір

18.08.2022 19:22
392505_1

За словами офтальмолога Шерон Коупленд з Feel Good Contacts, втрата зору є наслідком процесу старіння, але її можна спровокувати невірними дієтичними рішеннями. Про повідомляє greenpost.ua, пише agronews.ua.

Вона наголосила на небезпеці, яку становлять певні продукти:«Надлишкова кількість сильно підсолоджених продуктів і рафінованих вуглеводів (зазвичай присутніх у західній дієті) може призвести до втрати зору».

За її словами, деякі з найгірших рафінованих вуглеводів включають білий хліб та макарони, а також сильно підсолоджені продукти, такі як кетчуп та газовані напої.

Вищезгадані винуватці швидко перетравлюються, що викликає підвищення рівня цукру в крові, пояснила пані Коупленд.

Підвищення рівня цукру в крові може призвести до розвитку вікової дегенерації жовтої плями (AMD), коли ушкоджується сітківка. Це викликає сліпоту в центральному полі зору і може призвести до «повної сліпоти».

Занадто багато стрибків цукру в крові може спричинити діабет 2 типу. У людей з діабетом може розвинутись діабетична ретинопатія, яка може викликати проблеми із зором.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: