НОВИНИ

США і Китай можуть припинити торговельну війну

25.02.2019 16:29

Учасники американо-китайських торгових переговорів готують шість меморандумів про взаєморозуміння по структурним питань. Про це повідомляє Reuters.

Вказується, що мова йде про таких темах, як примусова передача технологій і кібершахрайство, права інтелектуальної власності, сфера послуг, валютне регулювання, сільське господарство і нетарифні бар’єри в торгівлі.

Також сторони працюють над складанням списку з 10 товарів і товарів, які Китай буде купувати у США для скорочення сальдо торгового балансу. Мова тут головним чином йде про сільськогосподарську продукцію, енергоносіях і напівпровідниках.

Згідно з повідомленням, на зустрічах між офіційними особами США та Китаю минулого тижня в Пекіні обидві сторони обмінювалися текстами і працювали над написанням документів.

Сторони повинні прийти до угоди до 1 березня. Це знаменує собою кінець 90-денного перемир’я між президентами США і Китаю.

«Можна сказати, що зараз ми знаходимося в стадії спринту, і обидві переговорні команди працюють над досягненням угоди в встановлені терміни, але деякі проблеми все ще досить складно вирішити», – прокоментував Reuters одного з джерел.

В іншому випадку, США обіцяли підвищити з 10% до 25% мита на імпорт китайських товарів на $ 200 млрд.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: