НОВИНИ

Співробітники Укрзалізниці пригрозили зупинкою поїздів на 12 годин

11.11.2019 18:13
91_main

В «Укрзалізниці» грядуть масові страйки співробітників, яких керівництво, які отримують величезні премії, позбавляє бонусів – залізничники вимагають від дирекції виплатити їм т.зв. 13-ма зарплату і підвищити оклади, як і було обіцяно. Також вони збираються вимагати відставки керівництва. Про це повідомляють «Вести».

Як відзначили співробітники, після підвищення зарплати в липні на 10% премію знизили до 10%. Причиною у перевізника назвали важкі часи. Але в той же час розділі «Укрзалізниці» нараховують зарплату кожен день і в сумі він має півмільйона гривень на місяць. Співробітники компанії в середньому отримують близько 10 тис. Грн.

Незважаючи на те, що компанія має великі борги, економити в наступному році також не планують. Наприклад, за консультації з питання підготовки документів для проведення закупівель, згідно з планом на цей рік, віддадуть 3,348 млн грн. А за послуги “щодо розробки методологічних рекомендацій щодо формування проекту політики винагород глави і членів правління” компанія виділяє 809 тис. Грн.

У зв’язку з цим в соцмережах співробітники «УЗ» влаштували флешмоб, наступним кроком планується всеукраїнська акція протесту, а співробітники мають намір вимагати зміни керівництва.

Деякі працівники впевнені, що потрібно виходити на масштабну акцію і в знак протесту заблокувати роботу залізниці. При цьому одні пропонують зупинити потяги на три години, тогджа як інші – на 12 годин. Незважаючи на обурення співробітників, керівництво компанії поки ніяк не відреагувало на них.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: