ВАЖЛИВО

Спілка «Бізнес Хелп» приєдналася до Агро-Продовольчої Ради

03.11.2020 11:32
9f5fea20-e9e4-4d98-b278-27840c8e010e

Новий учасник команди Агро-Прод Ради – спілка «Бізнес Хелп». Це без перебільшення – чудовий союзник кожному українському підприємцю. За три роки існування спілка підтримує, консультує, навчає та захищає бізнес в Україні. Про це повідомляє пресслужба Всеукраїнського Конгресу Фермерів, пише agronews.ua.

Мета «Бізнес Хелп» – зробити податкове законодавство прозорим, зрозумілим і збалансованим. Для цього спілка займається експертною роботою при Міністерстві фінансів, аналізує законопроекти та чинні норми, проводить дослідження ризиків.

І найголовніше – «Бізнес Хелп» розділяє цінності Агро-Продовольчої Ради з розвитку українського АПК.

А щоб фермерам стало легше блукати податковими хащами та розбиратись з блокуванням накладних, громадська спілка «Бізнес Хелп» та Всеукраїнський Конгрес Фермерів підписали меморандум про співпрацю. І Оксана Згур‘єва, голова «Бізнес Хелп» стане консультантом для учасників ВКФ з ведення бухгалтерії і роботи з податковими накладними.

Це означає, що попереду спільні цікаві проекти і роз‘яснювальна робота про податкове законодавство, численні платформи та онлайн-консультації.

Нагадаємо, в Україні проходить опитування щодо блокування податкових у аграріїв.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: