НОВИНИ

Спалах АЧС зафіксовано ще в одному регіоні України

03.09.2021 12:34
svin-ya-achs-640x360

Африканську чуму свиней виявили на території Національного природного парку «Слобожанський» Краснокутської селищної ради Богодухівського району Харківщини. Про це повідомляє ГУ Державної служби з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів в Харківській області, пише agronews.ua.

Регіональна державна лабораторія в Полтавській області Держпродспоживслужби 2 вересня підтвердила позитивний результат АЧС у 2-х пробах патологічного матеріалу від свійських свиней.

Наразі проводиться комплекс заходів щодо ліквідації вогнища та недопущення подальшого розповсюдження інфекції.

Довідка: Африканська чума свиней — гостроінфекційне вірусне особливо небезпечне захворювання свиней, яке характеризується лихоманкою, крововиливами, синюшністю шкіри та високою смертністю. Вірус стійкий до дії зовнішніх факторів — в гної і ґрунті залишається життєздатним до 3 місяців, в копчених м«ясопродуктах — до 6 місяців, в замороженому м«ясі — до 3 років. Лікування та ефективної вакцини для профілактики хвороби на даний час не існує.

Нагадаємо, що Стало відомо, коли Україну накриють заморозки.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: