НОВИНИ

Сонячні електростанції для аграрних підприємств – значно більше, ніж вдала інвестиція

10.11.2023 10:02
photo_2023-11-09 15.58.37

Через масовані обстріли та пошкодження суттєвої кількості об’єктів критичної інфраструктури, ринок української енергетики переживає не найкращі часи. Поступове, але регулярне збільшення тарифів на електропостачання вже не дивує. Ба більше: найближчим часом прогнозується черговий перегляд тарифів. На жаль, не в сторону їх зменшення. Крім цього, перспектива нестабільності подачі електроенергії, блекаутів чи віялових відключень теж нікуди не зникає.

Ці виклики торкнулися більшості виробничих сфер та іншої підприємницької діяльності, не оминувши й аграріїв. Через підвищення тарифів на електропостачання чимало аграрних компаній почали шукати нові дієві інструменти для виходу з цієї ситуації. Адже класичне зменшення обсягів споживання електроенергії завдяки інвестуванню в технологічну модернізацію вже не є панацеєю, яка вирішує всі супутні витрати та невпинне збільшення собівартості продукції.

В контексті ситуації, що склалася, розуміння доцільності встановлення сонячної електростанції для компенсації власних енергетичних потреб стає все більш чітким.

Чому це вигідно? При грамотному плануванні, проєктуванні,  використанні сучасного та ефективного обладнання, власна сонячна станція дозволить економити на сплаті рахунків до 70%. Зафіксувавши «власний тариф» на електроенергію на понад 25 років. 

Варто розуміти, що зі зростанням тарифів на електроенергію для непобутових споживачів, строк окупності СЕС суттєво скорочується. І саме це робить інвестицію в сонячну енергетику окупною в короткостроковій перспективі.

Поступове нарощення потужності СЕС дозволяє створити прийнятну фінансову модель такого проєкту: розподілити фінансове навантаження і, отримуючи результати, масштабувати їх. А це в свою чергу посилює конкурентоспроможність агропідприємства, зміцнює його енергонезалежність. імідж на ринку та здатне сприяти залученню нових інвестицій. Адже не варто забувати про поняття екологічності виробництва. Тим паче, якщо є цілі по виходу на європейський ринок. 

Якого виробника СЕС обрати? У вітчизняних реаліях найкращим чином себе зарекомендував бренд Huawei. Наразі саме їх обладнання є лідером на ринку сонячної енергетики. Тож якість, відповідність ціні та заявленим функціям і ефективності – беззаперечна. В Україні офіційним дистриб’ютором та інсталятором обладнання Huawei виступає компанія «Сучасна Енергія». Вона має статус Huawei Silver Partner, що гарантує чесні цінові пропозиції, виконання гарантійних та сервісних зобов’язань, кваліфіковану технічну підтримку.

Сьогодні бренд Huawei пропонує широкий спектр обладнання для сонячної енергетики, яке може задовольнити потреби найамбітніших проєктів. Різноманітність представлених продуктів дозволяє обрати оптимальний комплект для конкретного підприємства, враховуючи його потреби, географічне розташування і технічні особливості. Важливо також відзначити, що Huawei забезпечує високий рівень інноваційності та ефективності свого обладнання, що допомагає підприємствам максимізувати виробництво сонячної енергії та отримувати оптимальний результат від своїх сонячних електростанцій.

Де встановити СЕС? Встановити сонячну електростанцію для компенсації власного енергоспоживання можна, як на дахах споруд, ангарах для техніки, складів, виробничих приміщеннях, так і на металевих конструкціях. Варіативність монтажу СЕС — ще одна з її суттєвих переваг.

Отже, переваги встановлення сонячних електростанцій на аграрних підприємствах, безсумнівно, роблять їх важливим і доцільним рішенням. Це підвищує ефективність та енергетичну незалежність, гарантує енергетичну безпеку та приносить значні економічні вигоди, сприяючи вищій конкурентоспроможності.


Перегляди: 66
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: