НОВИНИ

Собівартість яблук зросла на третину

26.08.2022 12:07
yabluka

Собівартість вирощування яблук збільшилась на 30% через низку факторів. Про це повідомив директор із садівництва ФГ «Гадз» Тарас Мельник у коментарі AgroTimes, пише agronews.ua.

«Порівнюючи ситуацію з минулим роком, собівартість вирощеної продукції збільшиться на 30%, що пов’язано із подорожчанням паливно-мастильних матеріалів, пестицидів, збільшенням оплати працівникам. Виникають серйозні проблеми із логістикою, оплата за транспортування фруктів у межах країни виросла в декілька разів», — зазначив він.

Також, за словами експерта, подорожчав експорт, адже основним експортним вузлом була Одеса, а сьогодні доводиться шукати нові транспортні шляхи з портами в Румунії, Польщі чи Італії, щоб продукція змогла попасти до кінцевого споживача в Перській затоці чи Сінгапурі.

На думку спеціаліста, для успіху садівники мають застосовувати сучасні методи вирощування, мати оптимальний захист та удобрення, якісне прорідження зав’язі, вчасно збирати врожай, якісно готувати насадження до зими.Перегляди: 3
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: