НОВИНИ

Словаччина скасувала українським перевізникам всі дозволи

09.04.2022 15:05
gettyimages_1230259193_1_1300x820

Через війну Словаччина скасувала для українських перевізників всі види дозволів на міжнародні перевезення. для українських перевізників. Про це повідомила Державна служба України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека) у Facebook, пише agronews.ua.

«Словаччина дозволила українським перевізникам здійснювати бездозвільний проїзд при двосторонніх перевезеннях до 31 серпня 2022 року. Нагадаємо, що Словаччина була першою країною, яка дозволила всі транзитні перевезення без дозволів для українських транспортних засобів», – зазначається у повідомленні.

У відомстві нагадали, що також ліберальні умови для українських перевізників запровадили: Угорщина, Італія, Латвія, Естонія,Болгарія,Туреччина, Грузія, Данія, Литва, Румунія та Греція.

Висловлюємо величезну подяку всім тим, хто допомагає Україні у боротьбі з російським агресором!», – ідеться у повідомленні.

Читайте також: В Україні підприємці незаконно підняли ціни на продукти: перелік.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: