ВАЖЛИВО

Сімейна молочна ферма може приносити прибуток у 20 тис доларів на рік

24.02.2020 09:02
130730_6039

Згідно з розрахунками, молочний кластер навколо заводу-переробника за участі 40-50 сімейних фермерських господарств та об’єднаних територіальних громад може отримувати $1,5 млн прибутку на рік, для сімейних ферм прибуток становитиме — $20 тис. Про це йдеться у повідомленні департаменту агропромислового розвитку Хмельницької облдержадміністрації.

Як зазначається у повідомленні ХОДА, проєкт «Сімейні молочні ферми — добробут людей та сталий розвиток села», що впроваджується за участі уряду Швеції, ПРООН та реалізується кластером «Натуральне молоко», за підтримки ТОВ «Укрмілкінвест», має всі перспективи стати одним з рушіїв розвитку сільської місцевості України. Такий кластер на базі сімейних молочних ферм планують створити у Хмельницькій області.

«Хмельницька область є найбільш активною серед інших областей, хоч і приєдналася до участі в проєкті нещодавно. В області уже діють 9 сімейних молочних ферм і спільними зусиллями до кінця 2020 року можемо відкрити ще 60 таких ферм», — зауважила фінансовий радник проєкту «Сімейні молочні ферми» Людмила Іващук.

Уточнюється, що створення кластеру сприятиме якісному та кількісному збільшенню нових робочих місць у вигляді самозайнятих фермерів-підприємців, збільшенню надходжень податків у місцеві бюджети та зменшенню тенденції трудової міграції за кордон. Вартість проекту $6 млн окупиться за 3 роки.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: