ВАЖЛИВО

Сільське господарство Криму зазнало шалених збитків через окупацію

24.04.2021 10:17
h_ua_den_krima

Сільське господарство Криму зазнало шалених збитків через окупацію, найбільше постраждали рибна галузь і тваринництво. Про це з посиланням на окупаційне Міністерство сільського господарства Криму повідомляють російські ЗМІ, пише agronews.ua.

У Криму шалено бракує води для сільськогосподарської галузі. Найбільших втрат зазнали рибна галузь і тваринництво. Збитки через нестачу води профільне окупаційне міністерство оцінило у понад 200 млрд російських рублів. “Загальний збиток, нанесений сільському господарству Криму в результаті припинення подачі води по Північно-Кримському каналу, за попередньою оцінкою, становить 201,3 мільярда рублів”, – сказали у відомстві.

Не краще ситуація і в інших сільськогосподарських галузях. Зокрема, через брак води в Криму припинили вирощувати вологозалежні культури: кукурудзу, рис, сою. Значно скорочені обсяги виробництва овочів відкритого ґрунту.

Представник окупаційного міністерства нагадав, що півострів належить до зони ризикованого землеробства. Власні ресурси прісної води в Криму дуже малі, а через посушливий клімат посіви потребують штучного зрошення.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: