НОВИНИ

“Сільпо” запускає послугу доставки продуктів додому

08.04.2020 10:02
https://agronews.ua/

Мережа продуктових супермаркетів “Сільпо”, що входить до торгово-промислової групи Fozzy Group, запускає послугу доставки продуктів додому по всій Україні. Про це повідомила пресслужба  інтернет-магазину “Сільпо”, пише agronews.ua.

“Ще трохи – і стартуємо! Кур’єри вже напоготові, залишилися останні приготування”, –  зазначається у повідомленні  з уточненням, що доставка здійснюватиметься тільки в межах міста.

“Сільпо” також запустило онлайн-передзамовлення продуктів із можливістю самовивозу з найближчого супермаркету.

«В  супермаркетах мережі вжито необхідних заходів безпеки, зокрема контролюється кількість відвідувачів у торговельних залах, розклеєно розмітку, співробітники забезпечені індивідуальними засобами захисту. Крім того, компанія закупила лицьові екрани для захисту очей працівників у торговельному залі», йдеться у повідомленні.

Мережа  “Сільпо” виділила 100 млн грн на закупівлю медичного обладнання та засобів захисту для медперсоналу в рамках боротьби з коронавірусом.

Мережу продовольчих супермаркетів “Сільпо” засновано в 1998 році. Станом на лютий-2020 налічує 260 магазинів, зокрема чотири делікатес-маркети Le Silpo.

Fozzy Group – один із найбільших українських ритейлерів із майже 690 торговельними точками на всій території країни. Станом на 2019 рік загальна площа магазинів Fozzy Group становила понад 1 млн кв. м.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: