НОВИНИ

Шмигаль планує пустити воду в Крим – Богуцька

20.04.2021 19:11
53e5a87d261d1ce143f83ca419fc7f8c

8 квітня відбулася нарада про обговорення питань щодо проекту зрошення земель під головуванням Прем’єр-Міністра України Дениса Шмигаля. За результатами наради видано розпорядження, що є не досить зрозумілим. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила народна депутатка Ліза Богуцька, пише agronews.ua.

Розпорядження стосується передачі цілісних майнових комплексів державних підприємств, установ та організацій за переліком згідно з додатком із сфери управління Державного агенства водних ресурсів до сфери управління Державного агенства рибного господарства.

“Відкритий лист Прем’єру Шмигалю.
Пан Прем’єр-міністр. Якщо раптом, по дикій випадковості, виявиться, що Ви плануєте через схему об’єднання-роз’єднання водного і рибного агентств пустити воду в Крим, знайте, що Ви за це обов’язково відповісте. Я Вам це обіцяю. Краще одумайтеся заздалегідь. Передача державних майнових комплексів разом з Північно-Кримським каналом наводить на дуже серйозні спогади про те, як на другий день свого Прем’єрства Ви погрожували постачати Крим водою хоч шлангами, хоч цистернами, хоч бутлями, якщо не вийде запустити канал”, – йдеться у повідомленні Богуцької.

Читайте також: Держрибагенство відійшло у відання нового Міністерства.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: