НОВИНИ

Що дасть створення прозорого ринку біопалива

22.07.2021 09:30
problemy-biotopliva-v-ukraine

Законопроєкт про створення єдиної системи електронної торгівлі твердим біопаливом врегулює ситуацію на ринку та збільшить надходження до бюджету. Про це повідомляє Міненерго, пише agronews.ua.

«Для розвитку біржової торгівлі твердим біопаливом Міністерством енергетики та Державним агентство з енергоефективності та енергозбереження розроблено законопроєкт, який, ми сподіваємося, найближчим часом буде розглянутий урядом. Його мета, зокрема, створення системи електронної торгівлі твердим біопаливом», – сказала Підкоморна.

За її словами, створення законодавчого підґрунтя для запровадження в Україні системи електронної торгівлі дозволить збільшити обсяги виробництва та торгівлі твердим біопаливом, а також встановити на нього прозорі ринкові ціни. Також законопроєкт передбачає введення адміністративної відповідальності за порушення вимог щодо здійснення торгівлі твердим біопаливом та затвердження вимог до якості палива.

«Ми вважаємо, що прийняття законопроєкту сприятиме створенню в Україні прозорого та конкурентного ринку біопалива, зниженню цін та підвищенню його якості, забезпеченню генеруючих потужностей місцевою сировиною. А також, що дуже важливо, збільшенню надходжень до бюджету і залученню іноземних інвестицій», – додала замісник міністра енергетики.

Нагадаємо, що в Україні заборонять продаж алкоголю та сигарет.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: