НОВИНИ

Ще одна країна зацікавилась в імпорті української продовольчої продукції

31.10.2019 14:54
ya-18406

Україна та Саудівська Аравія обговорили питання торгівлі сільгосппродукцією. Про це повідомляє Секретаріат з підтримки експорту української продовольчої та аграрної продукції (UAFES).

29 жовтня у м. Ер-Ріяд (Королівство Саудівська Аравія) під головуванням заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – Торгового представника України Тараса Качки українська делегація взяла участь у двосторонніх зустрічах із Генеральним Директором Саудівського органу з питань безпечності харчових продуктів та ветеринарних препаратів (Saudi Food and Drug Authority) – професором Гішам бін Саад Аль-Джадаі, а також з представниками Міністерства навколишнього середовища, водних ресурсів та сільського господарства Королівства Саудівська Аравія.

Від Держпродспоживслужби до складу української делегації увійшла начальник Управління міжнародного співробітництва Олена Курята.

Під час зустрічі сторони обговорили питання торгівлі сільськогосподарськими та продовольчими товарами, у тому числі питання офіційного контролю за їх виробництвом. Крім того, заступник міністра економіки відзначив високий інтерес у двосторонній співпраці зі стратегічно важливим торговельним партнером для України – КСА. Разом з цим, були окреслені пріоритетні напрямки подальшої двосторонньої співпраці.

Також Саудівська сторона висловила зацікавленість в імпорті безпечної та якісної продовольчої продукції, ветеринарних препаратів, живої худоби з України.

«Співпраця служб, відповідальних за безпечність харчової продукції – це каркас для міжнародної торгівлі», — зазначив Тарас Качка.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: