НОВИНИ

Ще 2 об’єкта Укрспирту переходить у приватну власність

21.12.2020 19:02
407954

В Україні продовжується створення конкурентного ринку виробництва спирту. На тому тижні було приватизовано ще 2 об’єкти спиртової галузі. Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки, пише agronews.ua.

Так, 17 грудня відбувся  аукціон з продажу майна Воютицького місця провадження діяльності та зберігання спирту.  За об’єкт приватизації на торгах змагалися 3 компанії, а стартова ціна зросла на 50% – з 32 млн грн до 48 млн грн.

Новий власник отримає, зокрема цех розливу, виробництва концентрату квасного сусла і полісолодових екстрактів, будівлю насосної станції води, варочне і дріжджебродильне відділення.

Також 18 грудня, на аукціоні ДП Прозорро.Продажі було приватизовано майно Вишняківського МПД та зберігання спирту (спиртове виробництво).

За право власності на об’єкт змагалися 8 учасників, які в ході торгів збільшили ціну в понад 10 разів – з 22,4 млн грн до 234 млн грн. На сьогодні це рекордний аукціон з приватизації в спиртовій галузі як за конкуренцією, так і фінальною вартістю об’єкта.

Новий власник отримає, зокрема спиртосклад, бродильний цех, виробничу лабораторію, спиртосклад і будівлю брагоректифікації

Загалом з 15 жовтня 2020, від старту приватизації спиртової галузі, було продано 15 МПД, що свідчить про високу зацікавленість бізнесу в інвестиціях у цю сферу.

Фонд Державного Майна України й надалі продовжуватиме підготовку та виставлення об’єктів спиртової галузі на приватизаційні аукціони, тож всі охочі мають можливість інвестувати в спиртову галузь. 


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: