НОВИНИ

Шахрайство мого колишнього партнера Вілкула розслідується МВС, – Нестеренко

29.01.2021 10:50
2586969

Власник Ристон Холдинг в інтерв’ю виданню «Кореспондент» заявив, що за фактом шахрайських дій з боку Олександра Вілкула та його підлеглого Максима Романенка відкрито кримінальну справу, яка розслідується Головним слідчим управлінням МВС. Про це повідомляє korrespondent, пише agronews.ua.

Крім того, Вадим Нестеренко буде відстоювати в суді своє право одноосібно володіти і управляти майном агрохолдингу, який намагається незаконно відібрати його колишній партнер.

За словами Нестеренка, сума заподіяної йому шкоди обчислюється мільйонами доларів, як у вигляді готівки, так вартості майнового комплексу, а також корпоративних прав підприємств, які входять до агрохолдингу.

«Нанесений мені збиток цілком конкретний, він легко підраховується і перекладається в цифри. По-перше, мова йде про 6 мільйонів доларів готівкою, передача яких представнику Вілкула і самому Вілкулу зафіксована і задокументована. По-друге, це ринкова вартість майна і корпоративних прав п’яти хлібозаводів, ТОВ Дніпромлин і супутніх підприємств холдингу, яка теж зафіксована документально. По-третє, це вартість активів тих агрогосподарств, операцію з продажу частки, в яких люди Романенка тепер оформляють через суд як недійсну і незначну», – заявив в інтерв’ю Вадим Нестеренко.

Також власник Ристон Холдинг підкреслив, що буде відстоювати свої законні права в судовому порядку.

«Сьогодні час закликів до совісті і відповідальності пройшов. Тепер мова вже йде про з’ясування наших фінансових відносин зі стороною Вілкула в суді. Я відчуваю себе цілком упевнено, мені є чим підтвердити свої позовні вимоги. І звички відступати перед свавіллям у мене немає», – підкреслив Вадим Нестеренко.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: