НОВИНИ

Сервісні інженери Väderstad завжди готові надати допомогу в експлуатації придбаної техніки

19.11.2020 12:02
a3bf6370-ef48-4b1f-bc54-a687fc34566e

Придбання машини Väderstad — це початок довгострокових відносин між виробником і покупцем. Далі настає черга сервісної служби компанії підтримувати та піклуватись за те, щоб клієнт був задоволений результатом та працею машини. Про це повідомляє пресслужба компанії, пише agronews.ua.

Сервісні інженери Väderstad завжди готові надати допомогу в експлуатації придбаної вами техніки. Машина, яка регулярно обслуговується кваліфікованими спеціалістами, працює надійно і ризик виникнення збоїв в її роботі мінімальний. Використання оригінальних запасних частин і зношувальних деталі, своєчасна діагностика та вчасна їх заміна – це запорука безвідмовної та довготривалої роботи машини.

Сервісна служба «Väderstad Україна» — це команда спеціалістів, які мають глибокі знання нашої техніки закріплені багаторічним досвідом її обслуговування. Для оперативного надання якісних послуг з обслуговування техніки вони мають нові сучасні автомобілі, укомплектовані необхідним ремонтним обладнанням.

Спеціаліст сервісного відділу має цілодобовий доступ до складу оригінальних запасних частин та зношувальних робочих органів для обслуговування саме вашої машини.

Väderstad — це інноваційність, технологічність, продуктивність та надійність. За дотримання регламентів щодо технічного обслуговування та проведення вчасної діагностики стану техніки ви можете бути впевнені у надійності своїх машин впродовж всього періоду їхньої експлуатації.

Підготуйте техніку до наступного сезону — зверніться до професіоналів!


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: