НОВИНИ

Сервіс Soft.farm допоможе уникнути рейдерства та зберегти земельний банк

02.09.2020 15:32
image

УКАБ продовжує серію публікацій про членів нашої асоціації. На черзі – компанія Soft.farm. В особистому інтерв’ю Сергій Максименко, директор з продажу програмного забезпечення компанії Soft.farm, розповів про основні продукти компанії та особливості ведення бізнесу на українському ринку. Повідомляє прес-служба УКАБ,  пише agronews.ua.

Земельний банк – це основний актив сільськогосподарського підприємства. Великою частиною оброблюваної ріллі є орендовані паї, але при укладанні договорів оренди земельних ділянок не завжди зверталась увага на їх місце розташування, так звану “шахматку”.

“Щоб бути впевненим, що Ви обробляєте паї, які орендуєте, за допомогою ПККУ (публічна кадастрова карта України) ми створили простий спосіб перевірити місцезнаходження орендованих земельних ділянок і співпадіння меж паїв з електронними картами полів Вашого агропідприємства”, –  коментує Сергій Максименко, директор з продажу програмного забезпечення компанії Soft.farm.

При цьому система Soft.Farm автоматично перевірить актуальність документів, по яких був укладений договір оренди, та у разі невідповідності позначить проблемні зони.

Для того, щоб уникнути рейдерства та зберегти свій земельний банк, необхідно побудувати надійний облік договорів оренди земельних ділянок, а головне – контролювати терміни дії договорів та вчасно їх продовжувати.

Система Soft.Farm дозволяє контролювати:

– терміни дії договорів оренди паїв;

– земельні ділянки без договорів оренди;

– невитребувані паї;

– схеми обміну земельними ділянками;

– інформацію про правовласників;

– нарахування орендної плати.

Уся інформація інтегрується з системами бухгалтерського обліку та іншим програмним забезпеченням.

Читайте також: Сергій Максименко: Основною цінністю компанії Soft.farm є її співробітники.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: