НОВИНИ

Селищного голову засудили до 10 років за шахрайство із земельними ділянками

04.06.2020 19:02
https://agronews.ua/

Гостомельського селищного голову Юрія Прилипка засудили до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна за шахрайство в особливо великих розмірах. Про це повідомляє Моя Київщина, пише agronews.ua.

3 червня, Бородянський районний суд призначив Юрію Прилипку покарання у вигляді до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна за шахрайство в особливо великих розмірах.

Під час зачитування вироку суду голові Гостомельської селищної ради Юрію Прилипку стало зле, він втратив свідомість. З огляду на погіршення самопочуття підсудного, розгляд справи перенесено на декілька тижнів.

“Щоправда, залишається формальність – зачитати вирок суду та відправити Прилипка за ґрати”, – зазначають у повідомленні.

Прилипко пообіцяв громадянину Олегу Кошелєву придбати та оформити на нього право власності на земельні ділянки в адміністративних межах Гостомельської селищної ради за ціною по 500 доларів США за 0,01 га.

У подальшому громадянин із метою отримання земельних ділянок передав посадовцю кошти у сумі (згідно офіційного курсу НБУ станом на 13.12.2006 – 747 400 гривень).

Але вже після отримання коштів від громадянина, посадовець жодних дій щодо придбання та оформлення права власності на земельні ділянки не провів, а коштами розпорядився на власний розсуд.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: