АГРОФОТО

Селекціонери вивели сорт помідорів зі смаком меду

21.12.2021 07:33
Tomato HoneycombSuttons

Цього літа ваш сад подарує родині неабияку кількість мініатюрних золотисто-помаранчевих помідорів черрі зі смаком меду. Про це повідомляє burpee.com, пише agronews.ua.

Звивисті лози Honeycomb прикрашені 30–38 сантиметровими лозами, які каскадом утворюють скупчення солодких мініатюрних золотисто-помаранчевих помідорів, багатих на смак і аромат.

Як сіяти і саджати

📌Посіяти насіння томатів у приміщенні за 6-8 тижнів до останніх заморозків навесні, використовуючи стартовий набір насіння.

📌 Посійте насіння на глибину 3,5 см.

📌 Зберігайте ґрунт вологим при температурі 23 градуси.

📌 Ростки з’являються через 7-14 днів

📌 Як тільки з’являться ростки, забезпечте їх достатньою кількістю світла. Лампочки розжарювання не підійдуть для цього процесу, оскільки вони будуть занадто нагріватися. Більшості рослин для росту потрібен темний період, не залишайте світло увімкненим на 24 години.

📌 Саджанці не потребують великої кількості добрив, підгодовують їх на 3-4 тижні, використовуючи стартовий розчин згідно з інструкцією виробника.

Читайте також: Вчені представили новий універсальний сорт яблук.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: