АГРОРЕГІОНИ

Селекціонери втратили дослідні ділянки в одному з регіонів України

02.05.2022 14:02
135696

ТОВ «ДСВ-Україна» внаслідок бойових дій на півдні та сході України втратило доступ до селекційно-дослідних ділянок в Херсонській області. Про це йдеться у повідомленні Насіннєвої асоціації України, пише agronews.ua.

«На Херсонщині нами був проведений весь комплекс осінніх робіт, і йшла активна підготовка до розгортання весняної польової компанії. Але з міркувань безпеки, на жаль, ми мусили покинути територію та евакуювати наших співробітників» — відмітив керівник відділу селекції та сортовипробувань «ДСВ-Україна» Ігор Гаро.

За його словами, компанія вже має альтернативні точки для проведення адаптивної селекції та продовження виконання селекційних програм. 

«Наразі ми проводимо активну селекційну роботу у Вінницькій, Тернопільській та Дніпропетровській областях. Тож на сьогоднішній день кількість наших селекційно-дослідних ділянок складає орієнтовно 20 000. Плануємо восени мати більш розширену їхню кількість», — додав Ігор Гаро.

Читайте також: Сільське господарство в умовах війни: як залучити фінансування.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: