НОВИНИ

СБУ запобігла екологічній катастрофі на Кіровоградщині

29.10.2021 13:36
rkk0zlp11d_38_0_1205_904_0_large.w640 (1)

СБУ запобігла масштабному забрудненню земель та водних ресурсів на території Кіровоградської області. Представники комунального підприємства з водопостачання, приховано скидали технологічні відходи у р. Інгул. Про це повідомляє СБУ, пише agronews.ua.

Це призвело до зростання концентрації шкідливих речовин у прибережних територіях річкової системи регіону, на загальній площі понад 2,5 га.

За результатами експертизи, зафіксовано перевищення показників вмісту нітратів у грунті у 13 разів.

У межах кримінального провадження, розпочатого слідчими органів безпеки за ст. 441 (екоцид) Кримінального кодексу України, керівнику структурного підрозділу комунального підприємства повідомлено про підозру у вчинені злочину, передбаченого ст. 239 КК України.

Вирішується питання щодо обрання судом міри запобіжного заходу.

Триває досудове розслідування для встановлення всіх обставин правопорушення і притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до нього.

Заходи з викриття незаконної діяльності проводили співробітники Управління СБУ в Кіровоградській області за процесуального керівництва Кіровоградської обласної прокуратури.

Нагадаємо, що На вихідних очікується суттєва зміна погоди.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: