НОВИНИ

Ринок масла знову активізувався

03.04.2019 08:16

У Європі відзначається як зростання, так і зниження ціни на масло, але основний тренд швидше висхідний. Основна причина — активний внутрішній попит, повідомляє Інфоагро.

Споживання масла в ЄС у весняний період традиційно зростає, та й наближення свят збільшує інтерес з боку місцевих переробників. Але все ж оператори ринку поки не бачать визначеної тенденції і не можуть чітко спрогнозувати баланс ринку, тому багато з них займають вичікувальну позицію.

На ринку Океанії відзначається чітка тенденція цінового зростання. Тут ситуація зрозуміліша — пропозиція знижується, запаси вільного товару мінімальні, а попит все ще активний. Але варто зазначити, що цінова планка для новозеландського товару вже набагато вища, ніж для європейського, чого в останні роки не спостерігалося. Також потрібно врахувати зростання ф’ючерсів на масло на останніх торгах GDT.

У США на початку сезону ринок масла активний. Виробництво набирає обертів, запаси продовжують збільшуватися. В таких умовах ціна не зростає, вона навіть трохи відкотилася назад, але варто відзначити, що її рівень і так досить високий, що свідчить про хороший попит.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: