НОВИНИ

Розвиток українського козівництва збираються прискорити пільговими кредитами

28.01.2019 08:37

Інститут тваринництва степових районів ім. М.Ф. Іванова «Асканія-Нова» – Національний науковий селекційно-генетичний центр з вівчарства підготував пропозиції з розвитку козівництва. Про це повідомляється на сайті Національної академії аграрних наук України.

Зокрема пропонується розвивати галузь не лише за рахунок великотоварних сільгосппідприємств, але й шляхом формування в господарствах населення малих ферм (понад 30 кіз) із виробництва і реалізації молока.

Для виконання цих завдань органам державної влади слід передбачити можливість пільгових кредитів для господарств, спрямувати бюджетні кошти на прискорене нарощування поголів’я кіз і підвищення їх продуктивності, сприяти виробникам у придбанні сільськогосподарської техніки і обладнання, племінних молочних кіз, на умовах фінансового лізингу із залученням вітчизняних та іноземних лізингодавців.

В умовах сучасного світового і вітчизняного ринку найбільш перспективним напрямом розвитку галузі є молочний. Виходячи з цього інститут наголошує на необхідності розширити наукове забезпечення галузі і підготовки спеціалістів з розведення, технології, ветеринарної медицини та годівлі кіз.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: