НОВИНИ

Розпочато лимонний сезон

06.05.2021 19:40
1580717442_16_9_1040

Salix Fruits, імпортер / експортер свіжих фруктів, каже, що під час другої хвилі COVID-19, що впливає на країни та регіони, перші партії компанії не стикалися з проблемами, оскільки цьогоріч до «сюрпризів» пандемії компанія вже була готова. Про це повідомляє Freshplaza, пише agronews.ua.

«Аргентина поки не потерпає від чергового піку пандемії», – сказав Алехандро Моралехо, генеральний директор Salix Fruits. «Тим не менше, поновлення випадків коронавірусу є загрозою для збирання врожаю, упаковки та портових операцій. Тому існує протокол згідно якого відбувається робочий процес».

Очікується, що обсяги експорту посиляться

Аргентина є ключовою країною, яка постачає лимони в міжсезоння. «Обсяги експорту низькі внаслідок негоди та дощів. Однак у міру покращення погоди та погашення проблем протестів та страйків безробіття в Тукумані, Аргентина повернеться до нормального життя», – сказав Моралехо.

«Так само і попит на ринках поки не зріс », – продовжив він. Моралехо впевнений, що ринок все ж матиме потребу в  аргентинських лимонах. «Ми очікуємо збільшення попиту, коли Європа закінчить свою іспанську лимонну кампанію  «Верна», яка відбудеться на початку червня”.

Лимони, які знаходяться в оптимальному стані внаслідок літньої посухи, вже були відправлені до США, Росії, Канади, Близького Сходу та Азії, включаючи перші поставки до Китаю цього сезону. Перші контейнери, відправлені до США, прибудуть до Філадельфії на другому тижні травня.

Нещодавно також було дозволено експорт до ЄС, який був припинений з липня минулого року. «Різні гравці в цьому секторі чекають на впровадження протоколів Аргентинським фітосанітарним управлінням, щоб мати можливість розпочати свою діяльність», – сказав Моралехо.

Аргентинський NOA (Тукуман і Сальта) – це територія з найбільшою концентрацією виробництва лимона у всій південній півкулі. «США, Росія, Канада та Європа – основні напрямки для аргентинських лимонів. Цього року ми дуже раді, бо збільшуємо обсяги на Близький Схід та Азію та починаємо експортувати аргентинські лимони до Китаю », – сказав Моралехо. Salix очікує, що загальний обсяг лимона буде приблизно таким же, як минулого року, приблизно  200 000 тонн, що еквівалентно 12 мільйонам коробок по 18 кг.

Нагадуємо, на Львівщині фермер збирає врожаї лимонів 7 разів на рік.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: