НОВИНИ

Розлив нафтопродуктів загрожує екологічною катастрофою

22.02.2021 16:33
1000_545_1613982071-5919

В Ізраїлі в результаті розливу нафтопродуктів з невстановленого джерела забруднено 150 км берегової лінії, загинуло багато тварин, в тому числі занесених до Червоної книги. Про це повідомляє Euronews, пише agronews.ua.

За попередніми даними, розлив стався кілька днів тому з судна, що знаходилося поблизу прибережних вод Ізраїлю. На пляжах країни виявилися тонни речовини, що нагадує мазут.

У районі катастрофи побував прем’єр-міністр Біньямін Нетаньяху.

“Я тільки що говорив з міністром енергетики Єгипту, який перебуває у нас з візитом. І ми запропонували, щоб усі судна ходили на газомоторному паливі, бо нафтопродукти забруднюють навколишнє середовище, як це сталося тут. Я думаю, що, якщо до нас приєднається достатня кількість країн, то протягом кількох років ми зможемо добитися великих змін”, – заявив він.

Існує загроза потрапляння нафтопродуктів у ґрунтові води. Екологи кажуть про колосальний збиток. За оцінками фахівців, на відновлення довкілля підуть десятиліття.

В очищенні узбережжя беруть участь сотні добровольців. Жителів 16 населених пунктів просять утриматися від відвідування пляжів найближчими днями.

Нагадаємо, що в Україні екологічні порушення будуть фіксуватися супутниковими знімками.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: