ГОЛОВНЕ

Розгляд питання щодо рейдерського конфлікту за участі депутата перенесено

30.12.2019 15:06
picture2_zakon-o-borbe-s-r_360015_p0

Миколаївська облрада перенесла розгляд питання щодо незаконного використання землі депутатом Івануною. Пише Kurkul.com

Згідно даних првоохоронних органів, наразі триває слідство за фактом незаконного використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення на території Миколаївської області.   

Відповідний проект рішення надійшов від членів постійної комісії з аграрних питань у зв’язку із зверненнями сільгоспвиробників Миколаївського та Доманівського районів щодо рейдерських атак з боку депутата обласної ради Ігоря Івануни.

«Інформація правоохоронних органів надійшла частково про те, що на сьогодні були порушені справи стосовно фактів незаконного використання земельних ділянок. Фактично, йде слідство. Тому наразі про результати правоохоронці сказати не можуть», — зазначила голова Миколаївської облради Вікторія Москаленко.

За пропозицією голови аграрної комісії Юрія Кормишкіна, було вирішено зняти дане питання з розгляду сесії, та перенести його розгляд на наступне засідання.

Нагадаємо, на Миколаївщині депутат-рейдер знищує посіви фермера: поліція не реагує. На Миколаївщині розвивається новий рейдерський конфлікт за участі депутата обласної ради від ВО «Батьківщина» Ігора Івануни. Сільськогосподарська техніка рейдерів знищує посіви озимої пшениці в Доманівському районі Миколаївської області. Поліція не втручається у конфлікт і не перешкоджає протиправним дія рейдерів. Це вже не перший випадок захоплення земель та урожаю.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: