НОВИНИ

Російська кондитерська компанія Рот Фронт судиться з Roshen

26.05.2020 18:24
picture2_konditerskaja-kom_368915_s20

Російська кондитерська компанія Рот Фронт і кондитерська корпорація Roshen в Європейському суді сперечаються про право на етикету для цукерок “Ромашка”. Росіяни намагаються домогтися, щоб суд не дозволяв Roshen зареєструвати віжуал для етикетки цукерок Ромашка виробництва українських кондитерів, в якому використані квіти ромашки, пише biz.liga, пише agronews.ua.

У рішенні суду від 13 травня йдеться про те, що Рот Фронт просить Загальний суд Європейського Союзу скасувати рішення про відхилення свого заперечення, поданого у 2017 році проти європейської заявки кондитерської корпорації Roshen на реєстрацію зовнішнього вигляду етикетки з графічними елементами у вигляді квітів ромашки в якості знака .

В матеріалах справи сказано, що суперечка між російськими і українськими кондитерами почалася ще в 2017 році, коли компанія Рот Фронт подала апеляцію проти європейської заявки кондитерської корпорації Roshen, поданої в 2016 році, вказавши, що така заявка викличе плутанину у споживачів щодо виробника товару.

24 липня 2018 року задовольнили вказане заперечення і відхилили заявку.

24 вересня 2018 року кондитерська корпорація Roshen, не погодившись з таким рішенням, оскаржила відмову в реєстрації своєї заявки.

У листопаді 2018 року рішення було анульовано, а заперечення компанії Рот Фронт – відхилено.

У рішенні від 13 травня 2020 року суд постановив стягнути судові витрати компанії Рот-Фронт з Бюро інтелектуальної власності ЄС, корпорація Roshen свої судові витрати оплачує самостійно.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: