НОВИНИ

Росіяни крадуть українське зерно нового врожаю

10.07.2024 14:11
1

Вороги вивезли з тимчасово окупованої Донеччини понад 80 тисяч тонн українського зерна нового врожаю. Окупанти викрали зерно з нового врожаю. Про це повідомляє 24 агро, пише agronews.ua.

Російські окупанти з початку року здійснили понад 15 рейсів, вивозячи викрадене українське збіжжя з тимчасово окупованих територій України. Зерно вивозили до російських портів, використовуючи порт Маріуполя.

Вивіз українського зерна з тимчасово окупованих територій здійснюються під керівництвом російських військових та місцевих колаборантів. Активісти “Кібер Спротиву” отримали доступ до електронної пошти Захарія Джіоєва, високопосадовця російського агентства, відповідального за вивезення вкраденого зерна, що підтвердило причетність російської влади до цих злочинів.

Коли Росія анексувала чотири області України, ворожий уряд ухвалив постанову, яка встановила квоти на вивезення сільськогосподарської продукції з окупованих територій, надаючи митні пільги, та визначила механізм для експорту цієї продукції.

Протягом 2023 року російські окупанти вивезли з тимчасово окупованих українських територій приблизно 5 мільйонів тонн зерна. За квотною системою, створеною російською владою, російські експортери вивезли з Херсонської області щонайменше 34 тисячі тонн зерна, вартістю 6,2 мільйона євро.Перегляди: 26
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: