НОВИНИ

Росіян штрафуватимуть за картоплю на дачі

17.06.2024 18:15
9

На росіян, які продають картоплю без реєстрації як індивідуального підприємця, чекає штраф до 2000 рублів. А якщо овочі були вирощені з власних бульб, покарання збільшиться ще сильніше. Про це повідомляє Oboz.ua, пише agronews.ua.

РосЗМІ попередили садівників країни-агресора про те, що продавати можна тільки овочі, насіння для яких було куплено у спеціально призначених для цього магазинах. В іншому випадку на них чекає штраф у розмірі 500 рублів (228,5 грн), оскільки це порушує правила виробництва насіння сільськогосподарських рослин. А ось за продаж без реєстрації доведеться заплатити 500-2000 тис. рублів.

Крім того, режим диктатора володимира путіна приготував для росіян-дачників кілька інших “приємних” сюрпризів, зокрема їм заборонено вирощувати кучеряву рослину іпомею триколірну, яка часто використовується для вертикального озеленення.

У лютому 2024 року цю квітку внесли до списку нарковмісних рослин – її насіння містить психоделічну речовину ергін, яка викликає галюцинації і може призводити до залежності. Порушникам заборони загрожує ув’язнення до 2 років при виявленні на ділянці понад 10 таких рослин, а за особливо великі плантації – до 8 років.

Крім того, до Земельного кодексу і законодавства рф хочуть внести поправки, що дозволяють штрафувати за ділянки, ненаведені в “придатний для використання стан”. При цьому те, що багато ділянок використовуються тільки для відпочинку, авторів поправок не цікавить.Перегляди: 55
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: