ГРОМАДИ

Російський безпілотник атакував агропідприємство в Новгороді-Сіверському

15.05.2026 11:13
Російський безпілотник атакував агропідприємство в Новгороді-Сіверському

Армія РФ 14 травня безпілотником атакувала місто Новгород-Сіверський на Чернігівщині. Внаслідок влучання пошкоджене обладнання агропідприємства. Про це повідомив начальник Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов, пише agronews.ua.

Читай нас також у Viber та Telegram.

Близько 10:35 зафіксовано удар ворожого БпЛА (тип наразі встановлюється) по території міста Новгород-Сіверський.

Внаслідок атаки зазнало пошкоджень обладнання для зберігання зерна, розташоване на території приватного аграрного підприємства.

За попередньою інформацією, постраждалих серед цивільного населення немає. Повні масштаби руйнувань та інші деталі події наразі уточнюються.

Перегляди: 306

Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: