ВАЖЛИВО

Роботу Дослідного господарства Інституту рису НААНУ блокують тітушки

06.10.2021 14:08
rejderstvo-6110

Прикрита кадровим конкурсом (у розпал осінніх польових робіт!) зміна чинного директора Державного підприємства «Дослідне господарство Інституту рису НААНУ», ініційована керівництвом Національної академії аграрних наук України (президент Ярослав Гадзало) загрожує національній безпеці держави. Про це повідомляє  newday.kherson, пише  agronews.ua.

Без названого інституту, який практично «сів» на п’яту точку, Україна обійтися може, а от без вітчизняного насіння рису ляже вся створювана не одним поколінням аграріїв галузь. До цього, власне, йдеться.

Директор досі благополучного господарства, кандидат економічних наук Валентина Уманська повідомила редакцію:

«У нас із кожним днем все ускладнюється. Протистояння — силове. Хлопці-загарбники привели тітушок! Блокують доступ до роботи, не дають ні збирати рис, ні сіяти озимі!!! Понаписували ми заяви всюди — і в поліцію, прокуратуру, СБУ, гарячу лінію Кабміну. Заяви приймаються, а реакції від них — одні співчуття. Кожен ранок починаємо з виклику 102! Уже дійшло до того, що приїжджають додому до працівників в масках-балаклавах по 4—5 тітушок із прямими погрозами підпалити-вбити! У хлопців нетерплячка: до суду чекати не хочуть, бо знають, що ми праві!».

Тут би своє авторитетне і вагоме слово сказати президентові НААНУ, пану Гадзалу.

Невже, Ярославе Михайловичу, вагомість вашого слова уже і не вагомість зовсім, а ваш державний авторитет булькнув у Лету, як жаба — у рисовий чек?

Не віриться, але хто доведе, що це не так?..

Нагадаємо,працівники Інституту картоплярства протестують проти свавілля НААН.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: