ВАЖЛИВО

Робота компаній по виробництву та продажу ЗЗР та насіння

26.04.2023 13:47
изображение_viber_2023-04-26_10-19-41-937

Сьому лекцію напрямку «Менторська підтримка в агро» проєкту «АгрокебетиPRO: навчання, менторство, працевлаштування та підприємництво», який реалізується освітнім проєктом «Агрокебети» та асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України», проведе директор з продажу  напрямку ЗЗР Сингента в Україні Олексій Стеценко.

Тема: «Робота компаній по виробництву та продажу ЗЗР та насіння»

Коли: 27 квітня 2023 року, 11:00-13:00
Формат: онлайн-захід (zoom)

Модератор: Анатолій Циркун, керівник освітнього проєкту «Агрокебети»

Спікер-ментор: Олексій Стеценко, Директор з продажу  напрямку ЗЗР компанії Сингента в Україні

Ключові питання лекції:

  • Бізнес завжди роблять не компанії, а люди
  • Бізнес великих корпорацій — це баланс між ризиком і прибутком, який зміщений в сторону зменшення ризику
  • Складність бізнесу витратних матеріалів у тому, що на попит впливають фактори, які міняються щодня, а для зміни продуктивності виробництва потрібні місяці, а іноді й роки
  • Завдяки тому, що український агробізнес настільки концентрований, у постачальника завжди постає питання про спосіб дистрибуції: напряму чи через посередників?
  • Тип організації бізнесу безпосередньо впливає на її роботу. Виконання помісячних і квартальних планів для PLC набагато критичніший, ніж для приватної компанії
  • Швидкість комунікацій важливіша за якість продукту
  • «Корпоративна культура їсть стратегію на сніданок»

УЧАСТЬ У ЗАХОДІ – БЕЗКОШТОВНА

ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ – ОБОВ’ЯЗКОВА

https://bit.ly/444NODu

“АгрокебетиPRO” – це проєкт про навчання, менторство, працевлаштування та підприємництво в українському агро. Ціль проєкту – підтримати розвиток аграрної галузі України та забезпечити потреби у фахівцях з відповідними практичними навичками та компетенціями.

Напрямок “Менторська підтримка” має на меті допомогти студентам аграрних навчальних закладів та всім зацікавленим більше дізнатись про роботу компаній-лідерів ринку, отримати практичний досвід та поради від ментора-практика.


Менторство складається з:

  • 10 онлайн-зустрічей з презентаціями
  • 10 практичних відеоекскурсій на підприємства
  • сертифікату про проходження онлайн-практики

👉 Приєднуйтеся до Telegram каналу проєкту “АгрокебетиPRO”: анонси заходів, актуальні вакансії в агро, навчальні можливості та багато іншого. Не проґавте можливість, всього один клік: http://bit.ly/3G7HkJK.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: