НОВИНИ

Робоча група антикризовової підтримки малого та середнього бізнесу напрацювала 35 ініціатив

26.05.2020 10:32
https://agronews.ua/

Робоча група антикризовової підтримки малого та середнього бізнесу напрацювала 35 ініціатив – документ передадуть в Кабмін. Про це повідомила пресслужба Мінекономіки, пише  agronews.ua.

Міжвідомча робоча група з розроблення плану антикризових ініціатив для підтримки малого та середнього бізнесу визначила перелік 35 ініціатив, з яких виокремила топ-10 пріоритетних.

Засідання відбулось на базі Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України за участю представників Міністерства фінансів, Центру економічного відновлення та комітетів ВРУ: бюджетного; фінансів, митної та податкової політики; з питань гуманітарної та інформаційної політики;  з питань економічного розвитку.    

“Всі ініціативи поділені на 4 головні блоки підтримки українського бізнесу. Це поліпшення доступу до ресурсів, доступ до ринків, дерегуляція та інфраструктура підтримки бізнесу. Половина ініціатив з топ-10 належать до дерегуляційного блоку – це найшвидший та дієвих шлях допомогти бізнесу”, – зазначив заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України  Дмитро Романович. 

На зустрічі також обговорили пропозиції змін до діючих законів України та нові законопроекти.

“Доступ до фінансів, доступність кредитування, потребує такого інструменту як державні портфельні гарантії. Їхній запуск можливий після змін в бюджетний кодекс та бюджет України. Відповідні законопроєкти доопрацьовуються Міністерством фінансів разом із профільним комітетом ВРУ та Мінекономіки”, – підкреслив Дмитро Романович.   
                                                                  
Міжвідомча робоча група з розроблення плану антикризових ініціатив для підтримки малого та середнього бізнесу утвореним при Мінекономіки 18 травня 2020 року.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: