НОВИНИ

Рівнеазот відновив роботу після модернізації

15.06.2024 09:05
rivneazot

ПрАТ «Рівнеазот», що входить до азотного бізнесу Group DF, перезапустило базові цехи з виробництва мінеральних добрив – цех аміаку (А-2), цех неконцентрованої азотної кислоти та цех з виробництва аміачної селітри. Про це 14 червня повідомила пресслужба компанії.

«Після завершення планової ремонтної кампанії завод успішно перезапущений. Ми провели тестування продукції після модернізації виробництва – якість повністю відповідає стандартам. Продукція відвантажується замовникам по всій країні, підприємство набирає обертів пропорційно зростанню попиту. Всі наші логістичні можливості залучені по максимуму для швидкої доставки продукції нашим покупцям відповідно до укладених угод», – зазначив голова правління ПрАТ «Рівнеазот» Михайло Заблуда.

Як уточнюється, на «Рівнеазоті», зокрема, було відновлено роботу агрегату підготовки синтезу газу та модернізовано агрегат синтезу аміаку. Усі роботи були здійснені в межах інвестиційної програми OSTCHEM, що стартувала два роки тому та супроводжується значними інвестиціями в основні фонди заводу.

«Потужність запущеної лінії аміаку – 650 тонн аміаку/добу, неконцентрованої азотної кислоти – 1000 тонн азотної кислоти/добу. Цех аміачної селітри буде працювати на максимальній потужності лінії аміаку, тобто мінімум 40 тис. тонн селітри за місяць», – вказується в повідомленні.


Перегляди: 144
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: