НОВИНИ

Рентабельність ягід у рази вища за овочі

01.02.2023 15:12
123

Рентабельність ягід приваблює нових гравців, проте треба ще вміти продавати цю специфічну продукцію. Одним з привабливих трендів є вирощування полуниці нейтрального дня. Про це повідомляє журнал «Садівництво по-українськи», пише agrotimes.ua, пише agronews.ua.

«Мій колега, що багато років поспіль спеціалізувався на вирощуванні моркви й придбав для цього відповідну техніку, вирішив частину площ зі своїх 80 га поступово переводити під ягоди, – розповів Олег Савейко, власник ягідного розсадника з Полтавської області. – Рентабельність ягідних культур у рази вища за овочеві, що й приваблює виробників».

У статті зазначається, що українці схильні до споживання полуниць у традиційний час – з травня до початку липня. Поза сезоном ягоди хоча і коштують дорожче, однак знайти покупців на них не так просто. Наприклад, у тій же Польщі, де схожі смаки споживачів, кожному, хто зібрався закласти ягідник сортами нейтрального дня, або ремонтантну полуницю, дають таку пораду: спершу продай, потім вирощуй. 

Проте загалом споживання полуниці нейтрального дня зростає.

«За спостереженнями гравців ринку, попит на сорти нейтрального дня в Україні стабільно зростає», – зазначають у статті. Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: