НОВИНИ

Равликів із Полтавщини експортують до країн Середземномор’я

09.08.2020 08:11
загружено

Равликів, які вирощуються під Полтавою, експортують до країн Середземномор’я. Зокрема до Італії, Іспанії, Португалії та Франції. Про це йдеться у матеріалі на np.pl.ua , пише agronews.ua

У с. Терентіївка Полтавського р-ну, на фермі «Лісовий равлик» вирощують близько 10 т равликів. Більшу частину продають на експорт, іншу планують переробити і реалізувати в Україні.

«Спираючись на досвід та пройшовши навчання на закордонних і вітчизняних фермах, ми розробили основні стратегії розвитку. Місце було вибране не випадково, поруч із містом, для зручної транспортної розв’язки; екологічно чиста зона, поряд із сосновим лісом, Екопарком у Ковалівці, трьома річками: Ворскла, Коломак та Свинківка. Неподалік місце на туристичній мапі “Криниця Петра першого», — розповідає Сергій Яхно, співвласник ферми Сергій Яхно.

На фермі не лише вирощують промислового равлика, а й переробляють та створюють готові напівфабрикати для поставок в ресторани, кафе, торгові мережі. Також тут налагоджений прийом туристів. Відвідувачі мають можливість ознайомитися, як проходить повний цикл по вирощуванню їстівного равлика, продегустувати делікатеси такі, як Ескарго, фірмовий паштет, мариноване філе равлика та ікра.

«Наша ферма ще продовжує розвиватись. Маємо ще безліч ідей, які плануємо тут реалізувати. Тому попереду ще дуже багато нового для України і Полтавщини в цілому. Ми хочемо долучитися до того, щоб зробити туристичний напрямок нашого регіону цікавішим і привабливішим», — зазначив Сергій Яхно.


Перегляди: 2
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: