НОВИНИ

Рада прийняла за основу законопроєкт щодо стандартів переробки

04.12.2020 09:02
400470

На пленарному засіданні 3 грудня 2020 року Верховною Радою прийнято за основу проєкт Закону № 2477 “Про внесення змін до Митного кодексу України у зв’язку з прийняттям Закону України “Про стандартизацію”. Законопроєктом пропонується внести зміни до Митного кодексу України в частині виключення посилань на міжнародні, національні та галузеві стандарти, а також стандарти і технічні умови, прийняті підприємствами, установами та організаціями. Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України, пише agronews.ua.

Ініціаторами законопроєкту є Герега Олександр Володимирович (IX скликання), Мінько Сергій Анатолійович (IX скликання), Колихаєв Ігор Вікторович (IX скликання), та інші.

Проектом зокрема пропонується внести зміни до частини третьої статті 153 та частини третьої статті 167 Кодексу щодо виключення слова “технічними” в визначені типових (однакових) умов, за якими відповідно здійснюються операції з переробки на митній території України та за межами митної території України.

Запропоновані зміни обумовлені необхідністю однозначного трактування прав та обов’язків власників товарів або уповноважених ними осіб під час визначення типових (однаковими) умов, за якими здійснюються операції з переробки на митній території України та за межами митної території України, тобто уникнення тлумачення визначення “технічні умови” як “технічні умови підприємств, установ та організацій”.

Проект Закону зареєстровано за №2477.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: