НОВИНИ

Пивоварня зазнає збитків через гніздо лелек (відео)

02.08.2020 18:03
__medium_stork-4092400_960_720.jpg

Сім’я лелек звила гніздо на димоході баварської броварні Цванцгер в місті Ільфельде, і виробництво пінистого напою довелося зупинити. Відважні птиці звили своє гніздо прямо на димоході, пов’язаному з основним котлом. Про це плвідомляє euronews, пише agronews.ua.

Господар пивоварні Крістіан Цванцгер радий пернатим сусідам – тут вірять, що лелеки приносять щастя. Але запаси пива у нього закінчуються, і якщо не зварити нову партію вже на наступному тижні, то пиво не встигне до середини вересня. 

Містечко Ільфельде лелеки облюбували давно, і кожен рік повертаються в ці місця. Зараз у них тут близько 35 гнізд.

Для того щоб перемістити гніздо, потрібна допомога фахівців. 

“Ми спочатку вирішили почекати, поки лелеки закінчать вити гніздо, а потім зрушити його з димоходу. Але коли вони закінчили вити гніздо, то оголосили карантин, а потім вони стали висиджувати пташенят. І без особливого устаткування було вже не обійтися, а фахівці не працювали . Ось довелося весь цей час чекати, що тут поробиш”, – говорить Крістіан.

Він сподівається, що майстри зможуть відкрити димар в найближчі дні, а про втрачений час не шкодує: головне, що у лелек благополучно вилупилися пташенята, і вони вже навчаються літати.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: