ВАЖЛИВО

Питання продажу землі іноземцям буде вирішене на референдумі,- Шмигаль

07.03.2020 19:03
donation-800x600


Ринок землі повинен бути відкритий у першу чергу для українців, а питання продажу землі іноземцям має бути вирішене на референдумі. Таку думку висловив новий прем’єр-міністр Денис Шмигаль, передає УНІАН

Глава Кабміну наголосив, що є прихильником ринкової економіки, а не авторитарної, соціалістичної чи радянської моделі.

“Я прихильник того, щоб ринок землі був відкритий у першу чергу для українців. Щоб був цивілізований ринок землі, який дав би поштовх фермерству, розвитку економіки в Україні. Питання можливість продажу землі іноземцям або іноземним компаніям має вирішуватися лише на всеукраїнському референдумі. Кожен українець має мати право продати за ринковою ціною, а не за копійки, свою землю, яка йому належить на правах приватної власності. Це законне право кожного українця. Це право, а не обов’язок”, – каже прем’єр-міністр.

Він наголошує, що цей закон дає право українцям користуватися своєю землею.

“До цього часу був грабунок: за копійки в українців витягували те, що коштує скарбів. Ми хочемо українцям дати право продавати землю”, – каже глава уряду.

За словами Шмигаля, у четвер, 5 березня, депутати подолали позначку у три тисячі поправок до закону, залишилося близько півтори тисячі.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: