НОВИНИ

Приватні виконавці зможуть продавати земельні ділянки в межах відкритого виконавчого провадження

08.10.2021 14:45
zemelna-diljanka

Приватні виконавці зможуть продавати земельні ділянки в межах відкритого виконавчого провадження. Про це повідомляє ligazakon.net, пише   agronews.ua.

Відповідна урядова постанова від 22 вересня 2021 року № 1013 «Деякі питання підготовки до проведення та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису)» набрала чинності.

Асоціація приватних виконавців України зазначає, що активно брала участь у вирішенні питання продажу земельних ділянок у виконавчому провадженні відповідно до нового земельного законодавства.

Повідомляється, що пропозиції АПВУ щодо вирішення проблемного питання були враховані і приватні виконавці зможуть без проблем продавати земельні ділянки в межах відкритого виконавчого провадження.

Відтепер державне підприємство «Прозорро.Продажі», що належить до сфери управління Міністерства економіки, офіційно призначено адміністратором електронної торгової системи.

Частина винагороди оператора електронного майданчика відраховуватиметься оператором електронного майданчика адміністратору електронної торгової системи відповідно до договору, укладеного оператором електронного майданчика та адміністратором електронної торгової системи.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: