НОВИНИ

ПриватБанк забрав в українця половину пенсії

11.09.2023 18:20
Largest state-owned commercial bank in Ukraine. Nationalized by the government of Ukraine on 18 December, 2016.

Українець заявив, що при пенсії у 2520 гривень половину виплати у нього списав ПриватБанк. Як прожити місяць в умовах війни на 1260 гривень, чоловік не уявляє. Відповідну скаргу він опублікував у коментарях на офіційній сторінці Пенсійного Фонду, пише agronews.ua.

За словами українця, він з дитинства має інвалідність та отримує від Пенсійного фонду виплати у розмірі 2520 гривень. На цей раз виплата надійшла на рахунок, але ПриватБанк списав половину в рахунок погашення заборгованості за кредитом.

Українець зазначив, що не уявляє, як виживати на 1260 гривень на місяць і сильно обурився тим, як діє банк.

“Прийшла пенсія і “Приват24″ одразу списав 50% на погашення кредиту, хоча я на це дозволу не давав! Пенсія у мене 2520, зняли половину і сказали, будуть автоматично знімати, і як прожити інв з дитинства на 1260 і місяць, ось такий банк ні до кого не має поваги!!!”, – поскаржився українець.

Скарга українця. Фото: скрін facebook.com/pfu.gov.ua

Варто зазначити, що це далеко не перша скарга клієнтів, однак у “ПриватБанку” вже пояснювали, що такі дії є законними. Можливість списувати гроші в рахунок оплати кредиту, у тому числі, з пенсійної та зарплатної карток передбачено підписаним з усіма клієнтами договором.Перегляди: 10
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: