НОВИНИ

ПриватБанк блокує картки за грошові перекази

14.11.2023 18:15
nzsrdmmwfmeq2cxugrnyocjefjipidkxttdm5fzx

Українець стверджує, що ПриватБанк заблокував усі його рахунки за фінансову допомогу родичам. Деталі він розкрив у своїй скарзі на порталі Мінфін, пише agronews.ua.

Українець зазначив, що користується послугами ПриватБанку довгі роки, але нещодавно зіткнувся з тим, що всі його рахунки раптово заблокували.

Є клієнтом ПриватБанку понад 10 років. Тиждень тому прокинувся з ранку і мої всі картки та рахунки заблоковані, без пояснень чому“, – поділився чоловік.

За його словами, всі кошти було отримано законним шляхом і відповідні документи було відправлено до банку. Втім, у фінустанові вимагали пояснень, з якою метою переказувалися кошти третім особам.

Українець вкрай обурений історією, оскільки, як він стверджує, робив грошові перекази своїм близьким родичам, а також волонтерам.

Я що не можу витрачати свої гроші як захочу? Тобто те, що я скидаю гроші дружині, мамі, бабусі, волонтерам, то через те я був заблокований? У мене в голові це не вкладається. Робиш, платиш податки і потім тебе блокують через те, що ти переказуєш власні кошти своїм родичам…“, – поскаржився українець.

Скарга на ПриватБанк. Фото: скрін Мінфін


Перегляди: 93
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: