ВАЖЛИВО

Провідні блогери агросфери рекомендують Земельні боти від УУБ

21.07.2023 14:07
an_post_21_07

Ринок землі набирає оберти і багато фермерів бажають купити чи взяти в оренду земельні ділянки. Але де знайти вільну землю для оренди чи навіть купівлі? Останнім часом Агроблогери все частіше звертають увагу своїх підписників на інструмент від Української універсальної біржі: Земельний бот у Телеграмі чи аналогічний Земельний бот у Вайбері. Сільгоспвиробники на власному досвіді переконалися у зручності та ефективності цієї розробки від спеціалістів УУБ.

Наприклад, господарник із Одещини на ютуб-каналі Агро-Ритм поділився своєю історією, як він уже знайшов з допомогою нового інструменту  і орендував цікаву для нього цілину, нині її розробляє. А паралельно, не витрачаючи власного часу, моніторить з допомого Земельного боту інший наділ із орною землею. Як тільки-но він з’явиться на онлайн аукціоні, бот повідомить підписника і він подасть пропозицію на торги.

Тож детальніше, що робить Земельний бот: він моніторить нові оголошення із оренди та продажу земельних ділянок. Підписник вказує, яка саме ділянка його цікавить (обирає за фільтрами): оренда чи продаж, площа, регіон, тип власності, можна навіть за ЄДРПОУ організатора чи кадастровим номером ділянки. І коли на торгах з’являється оголошення, що відповідає критеріям підписника, бот надсилає посилання на такий аукціон. Господарник має можливість взяти участь у торгах і при цьому не витрачає щодня дорогоцінний час на пошук потрібної ділянки. Агроблогери запевняють, що це хороший інструмент, аби не «провтикати» аукціон.

Відзначили блогери і функціональність цих безкоштовних Земельних ботів від УУБ. Адже вони можуть не лише моніторити земельні лоти, а й мають інші розділи:

  • FAQ – відповіді на найпоширеніші запитання щодо участі в електронних аукціонах;
  • тарифи для участі у торгах на Прозорро.Продажі;
  • ваші відгуки – можна залишати відгуки та пропозиції;
  • відеоінструкція, як працювати з ботом.

Підписатися на Земельні боти від УУБ легко та просто тут: Земельний бот у Телеграм – https://t.me/land_uub_bot, Земельний бот у Вайбері – https://landbot.uub.com.ua/link.

Тисячі підписників уже оцінили переваги роботи із ботами від УУБ. Приєднуйтеся та розширюйте власний бізнес!Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: