НОВИНИ

Проросійські призначення Магалецької у «оновленій» Держпродспоживслужбі

07.04.2021 08:01
agro6908.29687609465-696x432


Як стало відомо, 18 січня 2021 року Владислава Магалецька на своїй сторінці у Facebook розмістила публікацію, в якій вона розповіла про мегачистку регіональних керівників Держпродспоживслужби – за неповні чотири місяці своєї роботи змогла звільнити вісім керівників. Про це повідомляє Голос UA, пише agronews.ua.

«Відразу у нас виникає питання, чому пані Магалецька голосно заявляє про зняття неугодних керівників, але при цьому скромно мовчить про нові призначення на ці стратегічно важливі посади в системі Держпродспоживслужби. Хто ці люди? Які вони фахівці? За які такі заслуги вони отримують такі посади?»,- йдеться у повідомлені.

Знайомтеся – новий керівник Головного управління Держпродспоживслужби України в Одеській області Стратович Ярослав Михайлович.

Коротка інформація: Стратович Ярослав Михайлович, 1969 року народження, в 1986 році закінчив Московський державний технічний університет ім. Баумана, з 1994 року працював в органах Податкової служби України, дослужившись до заступника начальника Управління податкової міліції Державної податкової адміністрації в Луганській області (2012 рік), з 2013 року по грудень 2020 року працював на різних керівних посадах Державного підприємства «Документ» Державної міграційної служби України.

У 2017 році Стратович став активним членом проросійської політичної партії «Розумна сила», з якою пов’язують колишніх топ-чиновників часів Януковича, а також чинного народного депутата від ОТЗЖ Г. Мамку.

30 грудня 2020 року призначений на посаду головного спеціаліста центрального апарату Держпродспоживслужби України. 31 грудня 2020 року на сайті служби з’явилася інформація про те, що розпочато перевірку, передбачена законом «Про очищення влади» по Стратовичу Ярославу Михайловичу.

А вже 04 січня 2021 роки (перший робочий день в новому році) він призначений Магалецькою начальником Головного управління Держпродспоживслужби України в Одеській області. На сайті служби про призначення тиша. Але з’явилася інформація на сайті YouControl.

При цьому варто зазначити, що призначення Ярослава Стратовича в Держпродспоживслужби було здійснено Магалецькою не дивлячись на те, що на нього поширюються люстраційні заборони, передбачені Законом України «Про очищення влади».

Як ми бачимо, Ярослав Стратович надто оперативно отримує від Магалецької практично найбільш ключову посаду регіонального керівника. І тут же виникає питання – чим керувалася Владислава Магалецька при призначенні цього податківця – «фахівця в питаннях Держпродспоживслужби»?

Як він за один робочий день зміг довести Магалецькій свої професійні якості і вміння? Залишимо професійні якості Ярослава Стратовича як керівника одного із стратегічних органів, який відповідає за продовольчу і харчову безпеку нашої країни.

Зупинимося на певних прогалинах в біографії колишнього податківця Стратовича, які можуть вказувати на його не тільки проросійські політичні погляди, але і здійснення ним дій, спрямованих проти основ національної безпеки України.

А тепер все по порядку …

Вивчаючи діяльність Стратовича в політичній партії «Розумна сила», ми звернули увагу на часті відвідини ним, починаючи з 2014 року, території Російської Федерації і окупованій агресором території АР Крим.

Ми задалися питанням, які ж причини таких частих його виїздів і прийшли до висновку, що однією з причин є та обставина, що після свого звільнення з податкових органів України (листопад 2012 року), Ярослав Стратович в грудні 2012 року набуває в АР Крим дві VIP- квартири в фешенебельному будинку біля моря за адресою: м Ялта, м. Алупка, вул. Леніна, д.66-Б, кв. 16 і кв. 17, при цьому оформивши право власності кв. 16 на себе, а кв. 17 на свою дружину – Стратович Наталію Вікторівну.

Влаштувавшись на роботу в ДП «Документ» Державної міграційної служби України, Стратович розумів, що рано чи пізно, з огляду на те, що він працює в системі державних органів, ці VIP-квартири можуть викликати питання в частині законності отримання ним коштів, на які вони були придбані .

І ось в 2015 році, з огляду на окупацію країною агресором нашої території АР Крим, у Ярослава Стратовича народжується нехитрий план як приховати від громадськості факт придбання ним фешенебельних квартир. Цей план полягав в необхідності переоформлення цієї нерухомості за невизнаними Україною законами країни агресора – Російської Федерації в органах державної реєстрації та кадастру, з подальшим її продажем громадянам Російської Федерації.

Для підтвердження своїх слів, публікуємо документи невизнаних Україною окупаційних органів Криму, які свідчать про те, що Стратович і його дружина в 2015 році протиправно зареєстрували квартири за законами Російської Федерації.

Це скріншоти з Публічної кадастрової карти РФ. За кадастровим номером ми отримуємо адреси квартир в анексованому Криму, м Ялта, г Алупка, вул ім. Леніна, д 66б, кв 17 і кв 16. Нижче документи, за цими адресами.

Наступним етапом була реалізація сім’єю Стратович квартир по законам країни-агресора громадянці Російської Федерації.

У цій історії з продажу квартир є дві сторони медалі:

– перша – морально-етична – Стратович, працюючи на стратегічно важливому держпідприємстві на посаді борця з корупцією, для отримання вигоди і приховування своєї фешенебельній нерухомості, під час фактичної війни з агресором, фактично визнає закони і право РФ на окуповані території АР Крим;

– друга – кримінально-правова – Ярослав Стратович і Наталя Стратович, реалізувавши свою нерухомість за законами Російської Федерації, сплатили від відчуження свого майна податки і збори на рахунок окупаційних органів Російської Федерації, чим фактично зробили кримінально-карний злочин проти основ національної безпеки України (ст . 110-2 КК України «Фінансування дій скоєних з метою насильницького повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни територій або державного кордону України»).

Також нами були вивчені доходи, які Ярослав Стратович отримував в ДП «Документ», а це в середньому близько 20 тис грн. у місяць. Зараз його оклад становить близько 9 тис грн, плюс витрати на оренду житла в Одесі по вул. Маршала Говорова (середня оренда однокімнатної квартири становить 7 тис грн.) І того на життя Стратович залишається 2 тис грн. Значить робимо висновок – основна мета роботи Стратович в Держпродспоживслужбі – це виключно незаконне заробляння грошей.

Народний депутат Верховної ради Андрій Богданець на своїй сторінці у Фейсбук зауважив:

“Однією з основних функцій керівника є ефективна кадрова політика. А якщо кадрова політика провалена, то обов’язково будуть наслідки. Чекаємо на пояснення, пані Владислава Магалецька Екс Рутицька”.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: