НОВИНИ

Прокуратура розірвала договір оренди на 65 га землі, яку незаконно здали в суборенду

04.09.2023 18:19
Zemlia

На Вінниччині прокуратура ініціювала дострокове розірвання договору з фермером, який узяв 65 га землі для фермерства і віддав у суборенду. Про це повідомила пресслужба Вінницької обласної прокуратури, пише agronews.ua.

«Рішенням Господарського суду Вінницької області частково задоволено позов Хмільницької окружної прокуратури про розірвання договору оренди землі та зобов’язання фермерського господарства повернути її у комунальну власність Самгородоцької сільської громади Хмільницького району», — йдеться у повідомленні.

Йдеться про 4 земельні ділянки загальною площею 65,4 га вартістю 14,4 млн грн, які громадянин у 2018 році взяв у строкове платне користування для ведення фермерського господарства.

Втім надалі орендар не створив власного фермерства, як було передбачено договором оренди, а передав землю у суборенду третій особі — іншому господарству.

«Оскільки таким чином було порушено законність землекористування та створено передумови для відчуження ділянок, прокуратура в судовому порядку ініціювала дострокове повернення землі з оренди», — зазначили у відомстві.  

Після набуття рішенням законної сили вживатимуться заходи щодо його реального виконання.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: